Strona tymczasowo niedostępna...

Idealna działka pod dom jednorodzinny

Działka (Budowlana) na sprzedaż
325 000,00 PLN , Pow. 1 000 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
1 000 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Olmonty
Numer oferty:
606729
Cena za m2:
325,00 PLN
Sprzedam bardzo ładnie położoną działkę budowlaną w miejscowości Olmonty, w pobliżu lasu. Cicha i spokojna okolica, idealna do zamieszkania lub inwestycji. Dojazd drogą asfaltową i kawałek szutrową. MPZP
wokół nowo wybudowane domy jednorodzinna i ściana lasu.
Powierzchnia: 1000 m²
Dostępność mediów: prąd doprowadzony do sąsiednich działek

Działka idealna na budowę domu jednorodzinnego.

Zapraszam do kontaktu!
Nieprawidłowy adres E-mail